יותר נוכחות ברשת. יותר מכירות. יותר חשיפה

פיתוח ועיצוב אתרים לעסקים

בניית אתרים בוורדפרס זה העסק שלנו! אנחנו בדיגיטל ספיריט נשמח להציע את כישורינו לטובת הפרויקט שלך. אנו מאמינים שלכל עסק הייחודיות שלו. לכן רק הבנה יסודית והיכרות אמתית עם העסק שלך, תעניק לך את הפתרון הטוב ביותר ותגדיל עבורך את המכירות.  בניית אתרים בהתאמה אישית, עיצוב אתרים יצירתי ומודרני, פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בסביבת ה-WEB והמובייל – זו המומחיות שלנו משנת 2010.

בניית אתרים בוורדפרס

תהליך העבודה שלנו פשוט מאוד

איפיון האתר שלך

בבניית אתרים בוורדפרס, שלב האפיון הוא החשוב ביותר. אפיון האתר טומן בחובו מספר פעולות: הבנת העסק שלך, היכרות המתחרים, מטרת העל של האתר, היכרות עם קהל היעד, קביעת אסטרטגיה ומבנה שיווקי נכון לאתר

עיצוב האתר שלך

עמודי האתר אותם תכננו בשלב האפיון לובשים צורה וצבע. אנו מבטיחים חוויית משתמש נעימה ומקצועית – כזו שתשאיר את הלקוח באתר ותעניק לו תחושת ביטחון ליצירת קשר. בניית אתרים בוורדפרס זה העסק שלנו.

פיתוח האתר שלך

פיתוח ובנייה תוך שימת דגש על פרמטרים חשובים ביותר: התאמה מושלמת למובייל, הטמעת תוספי אבטחה, גיבוי, נגישות, מהירות אתר ועוד. אנו מבטיחים אתר מקצועי – מהיר – ובטוח

למעלה מ200 לקוחות מרוצים המגדילים מכירות בכל יום

אחסון אתר מהיר בענן ובשירות מלא שלנו

דומיין האתר כלול במחיר

הטמעת תוסף SEO ready לקידום אוררגני

הדרכה אישית מלאה על מערכת האתר

מתחייבים לפיתוח מהיר עד 14 ימי עסקים

שירות אדיב וליווי אישי צמוד לכל אורך הפרויקט

יכולות דיוור מתקדמות ללקוחות

אתר נגיש על פי חוק נגישות לאתרים

רועי עיצב אתר לשביעות רצוני, במהלך העבודה היה קשוב לרצונות ולצרכים שלי, עמד בלוח הזמנים שקבענו יחד, המחיר הוגן בהחלט, הוא חושב מחוץ לקופסא ובאמת ביכולתו לעצב אתר מיוחד ואחר.
אבי הויזנר / מכון נדב
רועי בנה לנו את אתר מידע 8, אתר חדשות מקומיות לאצבע הגליל. התרשמנו מהיצירתיות והמקצועיות שרועי יישם לאורך כל הפרוייקט. היינו עם רועי בקשר יום יומי והוא בצורה אדיבה וסבלנית העניק לנו את מבוקשנו.
זיו אלוני / מידע 8
רועי מבין מהר, מגיב מהר, מציע פתרונות לבעיות - ונעים ביותר לעבודה (גם למי שלא ממש מבין בתחום וצריך קצת סבלנות להסביר לו - אני - או למי שלא רגיל לעבוד עם מי שמעולם לא פגש פנים אל פנים - גם אני). בקיצור - מומלץ ביותר.
דובי שוורץ / מגזין one place