יותר נוכחות ברשת. יותר מכירות. יותר חשיפה

בניית חנות אינטרנטית ייחודית המתאימה לעסק שלך

בניית חנות אינטרנטית זה העסק שלנו! אנו נתאים עבורכם פלטפורמת חנות למסחר און ליין בוורדפרס הכל כך פופולארי כיום.  נבנה ונעצב את החנות הווירטואלית הייחודית לכם. זאת באמצעות פיתוח יישומים ייחודי, עיצוב חדשני, אפשרויות שירות מרובות ואסטרטגיות שיווק דיגיטליות יעילות שמוכיחות עצמן בכל פעם מחדש.

בניית חנות אינטרנטית

עורך מתקדם וידידותי

בניית חנות אינטרנטית נבנת על ידי פלטפורמה ידידותית להמשך תחזוקת האתר על ידכם בפשטות, כך תחסכו מאות שקלים בחודש על עבודות תחזוקה בסיסיות.

גיבוי האתר | אבטחה | SEO REAY

בניית חנות אינטרנטית מגיעה עם הטמעת תוכנות אבטחה נגד פריצות וגיבוי אוטומטי. התוכנות הינן מקצועיות ומתקדמות ביותר. בנוסף האתר מוכן לקידום אורגני (seo).

מערכת הזמנות וניהול מלאי מתקדמת

מערכת ההזמנות הפופולרית והמודולרית בעולם Woo. ניהול המלאי פשוט ונוח לתפעול, אפשרות להטמעת מאות אפליקציות לשיפור יכולות המכירה.

למעלה מ200 לקוחות מרוצים המגדילים מכירות בכל יום

חנות מעוצבת באופן ייחודי לעסק שלך

מחיר הוגן ומותאם פרויקט ללא שינוי

חנויות דרופשיפינג מאליאקספרס ועוד

הדרכה אישית מלאה על מערכת האתר

הגדלה ודאית למחזור המכירות הקיים

סליקה פשוטה כולל חשבוניות

יכולות דיוור מתקדמות ללקוחות

חנות נגישה על פי חוק נגישות לאתרים

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

קיבלנו אתר פשוט מושלם! הן לגביי הנראות והן לגביי התוכן. רועי פשוט סבלני, סופר מקצועי, נגיש והכי יעיל שיש, כל בקשה שלנו קיבלה מענה תוך יום במקסימום! מאוד מרוצות בקיצור!
ריקי וקנין / royabrands
בחרתי ברועי בגלל חוות הדעת החיוביות שראיתי באתר. הוא ענה על כל הציפיות, היה סבלני, נעים ויסודי, ובנה לי אתר חבל על הזמן! אני מרוצה ממנו מאוד ואבחר בו גם בפעם הבאה.
גיא גלנטי / גלנטי
רועי עשה עבודה נהדרת. מקצוען במה שעושה, הבין את הדרישות שלי, עבד במהירות ותיקשר היטב ובאופן רציף. אני ממשיך לעבוד איתו לאתרים הבאים.
אליק קר / קול אישי