fbpx

בניית חנות דרופשיפינג – מידע למתחילים

אהבתם? שתפו את הפוסט עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כאשר נכנסים לעולם היזמות הדיגיטלי, יש סוגי עסקים שהם מאתגרים יותר, ויש סוגי עסקים שהם מאפשרים יותר. אין כאלו שהם באופן אבסולוטי מאתגרים או מאפשרים, אלא שלכל אחד מאיתנו יש גישה שונה, סט איכויות ייחודי, ועל כן גם העדפות אחרות. כשזה נוגע לבניית חנות דרופשיפינג, הרי שיש אנשים שיימצאו את הנושא מעניין, מושך ואף מרתק – ואנחנו נשמח לשרת אותם בכתבה זו, כדרך כך שנדבר על נושא זה.

עלויות השקעה צנועות בבניית חנות דרופשיפינג

ראשית כל, נגדיר כי לא צריך ממון רב כדי להיכנס לעסקי הדרופשיפינג. באופן מעניין, אם היינו רוצים לפתוח עסק בעבר, שהיה מערב מסר, כנראה שהיינו צריכים להיות אחראיים על אוניית מסחר, ועל כל הפריטים שיש בה, ולוודא שהיא תגיע ליעדה בשלום, בעיקר אם התחלנו את העסק דרך הלוואה שלקחנו מהבנק – בימים שכדי לקחת הלוואה מהבנק היה צריך "לסכן", או לשים כערובה, את הכבוד והמוניטין המשפחתי.

אם אדם מסוים רוצה לקחת הלוואה, בתקופה ההיא, היה עליו לוודא שכולם במשפחה שלו החזירו את ההלוואות שהם לקחו, ושילמו נאותה לבנק, שלושה דורות אחורה – כדי לקבל אישור. שזו דרך מעניינת לאשר הלוואות, הלא כן? כך או כך, היום המצב שונה, הרבה יותר קל לקבל הלוואות לפתיחת עסק, וצריך אותן הרבה פחות מבעבר – שכן, בעסק כמו זה שמערב בניית חנות דרופשיפינג, הממון ההתחלתי המושקע יכול להיות מועט עד מאוד, ולהתרכז סביב המוקדים הבאים:

  1. פתיחת אתר שיאפשר את בניית חנות הדרופשיפינג
  2. פרסומות או דרכים אחרות למשוך אנשים
  3. תשלומים למומחים/יועצים/מורים שילמדו איך ניתן לעשות את זה אפילו טוב יותר, או יעזרו לעשות את זה אפילו טוב יותר (כמו עריכת הטקסט הפרסומי בדף, ייעוץ בבחירת מוצרים, וכיוצא בזה).

רגע, רגע, מה עם עלות המוצרים עצמם? וכל הנאום הזה, לגבי אנשים בתקופות עתיקות שהיו רוכשים מלאי ושולחים אותו באוניות מסחר? אז כן, בדרופשפיניג, אין באמת צורך לרכוש פריטים או להחזיק מלאי – כיוון שהצורה בה עושים את זה בצורה מסורתית, היא לרכוש את הפריטים מספק אחר – ופשוט לספק אותם ללקוח.

הגמול על ההשקעה

כלומר, החנות האינטרנטית שאנשים שעוסקים בדרופשיפינג פותחים ומפתחים, היא מעין קטלוג. היא לא באמת חנות, היא לא שומרת מלאי (אלא אם כן היא ממש רוצה). לא אמור להיות ייצור עצמאי, או רכישה מקדימה של מלאי, אלא פשוט הפנייה למוצרים של אנשים אחרים.

כך שאם לדוגמה אני בונה חנות דרופשיפינג, שמוכרת נעלי ספורט לספורטאי טניס אולימפיים, והחבר'ה הללו נכנסים לאתר שלי כדי לרכוש נעליים – אני למעשה שולח להם את הנעליים, מהיצרן / הספק שלי, שלמעשה מחזיק במלאי שלהן. כך שמצד אחד יש להם את הזכות לדעת שהנעליים הללו קיימות, והשקעת כסף ואנרגיה כדי שתהיה להם את הזכות הזאת (לאור כך שהקמתי אתר, השקעתי בו כסף ואנרגיה, השקעתי בייעוץ ועזרה מקצועית כדי לוודא שהוא בהיר, מדויק ומועיל, כמו גם השקעתי כנראה זמן וכסף כדי לאפשר לאנשים לדעת שהאתר הזה קיים, דרך פרסומות ודרכים אחרות, ייתכן), והדרך בה הם גומלים לי, היא דרך כך שהם קונים ממני.

למעשה, הם קונים ממני במחיר שהוא מעל המחיר המקורי של היצרן / ספק, כך שההפרש בין המחיר המקורי של הסחורה, למחיר בה אני מוכר אותה, היא למעשה הגמול שלי על כך שהנגשתי אותה לאנשים, כדרך העמל שלי.

הישארו תמיד מחוברים למה שחדש

השאירו דוא"ל ונשלח לכם כתבות חדשות מידי פעם

כתבות תוכן נוספות שיכולות לעניין אותך